Serwis produktów apple


Nazwa firmy: IDoit – Serwis Produktów Apple Warszawa

Adres: ul. Jurija Gagarina 31, 00-754 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 518 107 427

strona internetowa: https://serwisproduktowapple.pl/SerwisiPhone/xs/wymianabaterii

Co to jest bramka płatności?

Aby korzystać z karty debetowej Apple w trybie online, wystarczy zarejestrować się na koncie handlowca. Aby się zarejestrować, kliknij przycisk Zaloguj się, wprowadź swój prawidłowy adres e-mail i hasło. Kliknij „Zaloguj się”. Z menu rozwijanego wybierz „Bramy płatności”.

Następnie otwórz aplikację Wallet na swoim iPhonie i stuknij w zakładkę Apple Service. W sekcji Bieżące transakcje stuknij transakcję kartą debetową lub kredytową, którą chcesz wyświetlić. Dotknij transakcji ponownie, aby otworzyć stronę szczegółów. Jeśli chcesz, możesz nawet sprawdzić, czy płatność się powiodła.

Bramki płatności są używane przez instytucje finansowe do akceptowania transakcji w Twoim imieniu. Pomaga to uniknąć nieuczciwych obciążeń z karty. Po otrzymaniu sygnału akceptacji firma przetwarzająca przelewa środki bezpośrednio na konto bankowe.

Aby zakończyć proces aplikacji, musisz założyć konto. Aby się zarejestrować, zaloguj się na swoje konto w głównej witrynie internetowej wybranego dostawcy karty. Kliknij link zatytułowany „Zarejestruj się” i wprowadź wymagane informacje. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól wniosek zostanie przesłany do Ciebie e-mailem. W ciągu kilku godzin otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji konta.

Podczas wypełniania wniosku masz do wyboru kilka opcji. Na stronie „Rejestracja” możesz zarejestrować się do automatycznego podania lub wybrać ręczne wypełnienie wniosku. Możesz również poprosić o kopię wyciągu z karty debetowej lub kredytowej. Oprogramowanie bramki płatności automatycznie utworzy dla Ciebie konto.

Bramki płatnicze Apple nie wymagają numeru karty kredytowej. Zamiast tego podasz swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer ubezpieczenia społecznego i hasło dostępu do konta. W większości przypadków możesz również zdecydować się na otrzymanie numeru PIN, za pomocą którego możesz upoważnić firmę do dokonywania płatności.

Jak wspomniano powyżej, musisz założyć konto, aby korzystać z usługi Apple. W takim przypadku musisz podać te same informacje, które przekazałeś instytucji finansowej.

Należy pamiętać, że bramka płatności różni się od karty debetowej. którego używasz. To on jest odpowiedzialny za przetwarzanie transakcji debetowych. W przypadku, gdy nie jesteś w stanie zapłacić za swoje zakupy, bramka płatności przeleje środki na Twoje konto zamiast na Twoje konto bankowe.

Zamieszczono w: Inne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *